Novinky

Informace pro Vás

U příležitosti 25.výročí založení firmy jsme inovovali náš internetový obchod, který je hlavně přehlednější a jedno-dušší na ovládání.

Věříme, že tyto změny usnadní i objednávání pro naše stávající partnery.

Neváhejte se, prosím, registrovat. Budete tak ihned informováni o všech novinkách.

Ing. Karel Voráček

slider

ukázka sortimentu

najdete na našem e-shopuObchodní podmínky

 

Tento internetový obchod je provozován firmou Ing. Karel Voráček - Fine Food & Drinks.

Identifikační údaje prodávajícího:

Ing. Karel Voráček - Fine Food & Drinks

Marešova 643/6,  CZ 198 00  Praha - Černý Most

IČO:    123 939 83                       

Firma je registrována na ŽÚ Kralupy n. Vlt., pod ev. číslem 320602-2267

DIČ:    CZ 490101089                      

Kupující:

Konečný spotřebitel (zákazník bez IČO) nebo obchodník (zákazník s IČO)

Obchodní podmínky:

 • kupující zákazník tím, že odešle prodávajícímu objednávku, potvrzuje, že se seznámil se těmito Obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí
 • kupní smlouva vznikne na základě objednávky kupujícího převzetím zboží kupujícím na místě doručení, které kupující uvedl na objednávce
 • vlastnické právo na zboží přechází na kupujícího převzetím zboží a jeho úplným zaplacením
 • souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech výhradně pro potřeby prodávajícího, dává kupující prodávajícímu odesláním objednávky

Platební a dodací podmínky:

 • způsob dodání a placení si kupující vybírá při zadávání objednávky, kde vybírá z následujících možností:

             a/ osobní odběr na výdejním místě Uloženky/ParcelShopu podle vlastního výběru proti platbě v hotovosti

             b/ na dobírku prostřednictvím České pošty proti platbě dobírky v hotovosti

             c/ doručení Českou poštou při platbě bankovním převodem předem

            d/ rozvozem prodávajícího zdarma v regionu Velká Praha v rozvozní dny proti platbě v hotovosti  nebo bankovním převodem, pokud hodnota objednávky překročí částku Kč 3000,- bez DPH

            e/ rozvozem prodávajícího v regionu Velká Praha v rozvozní dny proti platbě v hotovosti nebo bankovním převodem, a to podle dohody, za částku Kč 150,- pokud hodnota jejich objednávky nedosáhne částky Kč 3000,- bez DPH

             f/ rozvozem prodávajícího pro ostatní území ČR na základě individuální kalkulace

             g/ ostatními dopravci, bude-li to kupující požadovat, a to na základě platných podmínek  a sazeb daného dopravce

 • výše uvedené způsoby dodání jsou platné pro ČR, v případě dodání objednávky do zahraničí se sjednají podmínky individuálně
 • ceny v tomto internetovém obchodě se rozumí v Kč (možnost volby i jiné měny), a to včetně odpovídající sazby DPH za jednotku či kg
 • poplatky za dodání objednávky prostřednictvím Heureka/ParcelShopu a České pošty jsou stanoveny na základě sazeb těchto firem
 • platby platebními kartami nejsou možné

Dodací lhůta:

 • Expedice objednávky ze skladu prodávajícího probíhá nejpozději do 2 pracovních dnů, a to podle složitosti kompletace a balení objednávky. O předání objednávky dopravci je kupující ihned informován.
 • Pokud se stane, že objednané zboží je vyprodáno, ale probíhá jeho naskladňování od dodavatele, je kupující o tom neprodleně informován a je mu nabídnuto alternativní zboží či nabídnut nový termín dodání. Kupující má rovněž možnost objednávku zrušit.

Reklamace, odstoupení od smlouvy:

 • zákazník má právo odstoupit od smlouvy po převzetí zboží v zákonné lhůtě, a to i bez udání důvodů. Pokud se tak rozhodne, musí vrátit prodávájícímu zboží zpět nepoškozené a v původním obalu na vlastní náklady (ne na dobírku, ta bude vrácena zpět kupujícímu). Prodávající pak vrátí kupujicímu zpět finanční částku, která se rovná ceně zboží po odečtení nákladů na zaslání.
 • kupující má možnost žádat o výměnu vadného zboží za nové zboží. Náklady na zaslání nového zboží jdou pak k tíži prodávajícího.
 • prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část, pokud se zboží již nevyrábí, nebo pokud výrobce změnil cenu.

Závěrečná ustanovení:

 • prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že však již přijal objednávku od kupujícího, bude fakturovaná cena odpovídat ceně platné v momentě přijetí objednávky.

odesláním objednávky akceptuje kupující veškerá ustanovení těchto obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

 • Vážený spotřebiteli, jestli se domníváte, že jsme Vás poškodili, nebo nedostáli svým závazkům, pište na naši emailovou adresu:

             voracek-ffd@seznam.cz

 • Jestli se nám nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.
 • Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu, vizhttp://www.mpo.cz/dokument169867.html
 • U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs.
 • Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

            Návrh zde může podat jenom spotřebitel žijící v                 EU na obchodníka se sídlem v EU.

 • Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na emailovou adresu adr@mpo.cz.
 • V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.
 • Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.